Rhino Gold Gel

Chceš penis taký veľký ako afričan?
78€ *
39€ *

Čas, ktorý zostáva do skončenia akcie

 • 0
  0
  hodín
 • 1
  5
  minút
 • 0
  0
  sekúnd
* Upozorňujeme, že miestne sadzby DPH sa môžu líšiť v závislosti na zákonoch krajiny, v ktorej si objednávate naše produkty.
Teraz je to možné!
 • Prirodzené zväčšenie penisu od 3 do 7 cm
 • Silná erekcia trvajúca až 3 hodiny vkuse
 • 100% prírodné komponenty
Nedali nám o tom vedieť po niekoľko storočí!

Vedci navštívili ostrov Tabuaeran a stretli sa s kmeňom, ktorý odhalil tajomstvo zväčšenia penisu.

V skutočnosti Afričania nemali vždy obrovské penisy. Všetko sa to začalo asi pred 300 rokmi, keď muži ostrova Tabuaeran začali na svoje penisy nanášať špeciálnu masť vyrobenú podľa receptu ich šamana.

Nepomohlo to len zväčšeniu penisu, ale aj zvýšeniu potencie.

Táto tradícia stále žije. Práve preto majú muži tohto kmeňa najväčšie penisy na svete a sú považovaní za najlepších milencov.

Kmene vedia o milovaní vec alebo dve
 • Štandardný sexuálny akt medzi mužom a ženou trvá 2 až 4 hodiny vkuse.
 • Muž môže uspokojiť rovno 3 - 4 ženy.
 • Priemerná veľkosť penisu muža tohto kmeňa je 27,5 cm.
Rhino Gold Gel
je stelesnením tradícií a modernej technológie

Keď sa vedcom podarilo získať recept na „magickú“ masť, podarilo sa im produkt znovu vytvoriť a vylepšiť pre hromadnú výrobu. Takto vytvorili Rhino Gold Gel.

 • Ako to funguje?

  Penis muža pozostáva z mnohých erektilných tkanív.

  Keď sa muž vzruší,nalejú sa krvou, preto dochádza k erekcii. Čím hustejšie sú erektilné tkanivá, tým väčší je mužský penis. Čím viac sa prekrvia, tým silnejšia bude erekcia.

 • Rhino Gold Gel

  preniká do erektilných tkanív a prispieva k rýchlej regenerácii buniek. Tkanivá sa predlžujú a tuhnú, preto rastie penis. V dôsledku prekrvenia ciev sa zlepšuje prietok krvi, vďaka čomu je erekcia silnejšia a trvácnejšia.

Aké je tajomstvo gélu Rhino Gold Gel?
 • DAMIANOVÝ LIST

  Prírodné afrodiziakum, zvyšuje libido a vytrvalosť, zabraňuje erektilnej dysfunkcii a neplodnosti, stimuluje nervové zakončenia, zvyšuje príjemné pocity a orgazmus, zmierňuje únavu a stres, normalizuje hormonálnu rovnováhu, stabilizuje urogenitálny systém.

 • MUIRA PUAMA

  Silné afrodiziakum, zvyšuje fyziologické a psychologické aspekty sexu, zvyšuje libido, zabraňuje rozvoju erektilnej dysfunkcie, zmierňuje nadmerné vzrušenie, stimuluje delenie buniek penisu, zvyšuje dĺžku a hrúbku penisu.

 • PERUÁNSKA MACA

  Stimuluje rast a delenie buniek penisu, zvyšuje množstvo a kvalitu spermií, posilňuje steny ciev penisu, chráni pred urogenitálnymi infekciami, zabraňuje predčasnej ejakulácii, zvyšuje výdrž, aktivuje syntézu testosterónu, zvyšuje citlivosť, zvyšuje vnemy a predlžuje orgazmus.

L-ARGINÍN

Zvyšuje produkciu testosterónu a zvyšuje hustotu erektilných tkanív v koreni penisu. Vďaka tomu sa stáva nielen dlhším, ale aj silnejším.

Informácie z prvej ruky
JÁN NERU
Vedec, jeden z tvorcov Rhino Gold Gel

Študovali sme fenomény genitálneho systému afrických mužov a dôvody, prečo sú ich penisy v porovnaní so svetovými štandardmi oveľa väčšie. Nakoniec sa nám podarilo nájsť nekontaktovaný africký kmeň a naučiť sa od nich recept na zväčšenie penisu a zdravú potenciu.

Predtým, ako sme začali pracovať na Rhino Gold Gel sme vykonali veľa testov, ktoré preukázali účinnosť interakcie prírodných zložiek. Pridali sme ešte jednu dôležitú súčasť. Takto sa zjavil Rhino Gold Gel - prvý prírodný a bezpečný prípravok na zväčšenie a zvýšenie erekcie penisu.

Čoskoro každý muž dokáže mať penis taký veľký ako afričan
Podľa najnovšieho výskumu Rhino Gold Gel sa muži vo veku od 20 do 60 rokov tešia skvelým výsledkom.
 • V testovacej fáze si Rhino Gold Gel vyskúšalo 37 testovaných osôb z Európy. Každý z nich poznamenal, že penis sa zväčšil o 3 až 5 cm.

 • Erektilná funkcia sa vďaka Rhino Gold Gel obnovila u 87% testovaných osôb. Priemerné trvanie prvého sexuálneho aktu bolo 40 minút.

Rhino Gold Gel už vyskúšali a podelili sa o výsledky:
 • MAREK
  Úprimne povedané, neveril som, že to vyjde! Ja a môj priateľ sme si ho objednali len pre zábavu. Jeho penis narástol o 3 cm do dĺžky, môj - o 5 cm do dĺžky! Nevedel som, že veľkosť je pre ženu TAK dôležitá! Teraz to nie som ja, kto volá po sexe, ale ženy! Skvelé!
 • KAMIL
  Ak potrebujete úžasný sex, Rhino Gold Gel je skvelá vec! Erekcia trvá HODINY! Ak ho používate pravidelne, môžete dokonca ovládať svoj orgazmus. Čo sa týka zväčšenia, môj penis bol už dosť dlhý - 19 cm -, ale naozaj sa zväčšil o 2 cm. Príroda vie, kedy je čas zastaviť.
 • ŠTEFAN
  Mal som problémy s dievčatami kvôli malej veľkosti penisu. Bol som na pokraji operácie, ale rozhodol som sa najskôr vyskúšať Rhino Gold Gel. Môj penis narástol o 4 cm do dĺžky za mesiac. Je to pre mňa veľa!